من این سطور را نگاشتم
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما

حامد متولد تهران در کار فرهنگی و آموزشی هستم از سال 78 همراه با قتنه 18 تیر فعالیت سایبری محیط مجازی (اینترنت) من اوج گرفت با یاهوو مسنجر شروع شد و سالهای بعدی در رومهای مسنجر های پالتاک و بیلوکس فعالیتهای اینجانب ادامه پیدا کرد تا سال 88که باز با فتنه این سال رونق بیشتری گرفت و به فعالیتهای وبلاگی کشیده شد
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
طراح قالب
ثامن تم
دیگر امکانات

مطالب اخیر وبگاه
امروز در میان لینک های سایت محترم رجا نیوز این مطلب زیبا و مفید رو دیدم که حیفم اومد چیز دیگری جز این بگویم.
حجت الاسلام والمسلمین فاطمی نیا:
اگر یقین نداشتم نمی‌گفتم، هرکس با رهبر انقلاب مخالفت کند،خدا از او نمی‌گذرد/این مرد بزرگ عزّ اسلام است

 

حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نیا از علما و خطبای سرشناس تهران، در پایان یکی از جلسات سخنرانی خود، با توجه به شرایط موجود در جامعه، مطالب مهمی را پیرامون شخصیت رهبر معظم انقلاب و تبعیت از ایشان مطرح نموده اند که نظر به اهمیت این اظهارات، رجانیوز متن کامل سخنان ایشان به همراه فایل صوتی آنرا در اختیار کاربران محترم قرار می‌دهد:

امشب در ختام این مجلس برایتان می‌گویم. بنده روی منبر امام حسین(علیه السلام) ، در خانه خدا، آن هم در مجلس حضرت زهرا(سلام الله علیها) اگر چیزی را یقین نکنم، نمی‌گویم. بدانید و آگاه باشید هرکس کوچک‌ترین حرفی در تضعیف مقام رهبری بزند، هرکس اندیشه‌ای داشته باشد که ضد مقام رهبری باشد، خدا او را نخواهد بخشید. این را یقین بدانید.

قدردان رهبر باشید؛ اگر افکار پاشیده‌ای، پوسیده‌ای به شما عرضه کردند، قبول نکنید؛ این مرد بزرگ عزّ اسلام است و هرکس با این مرد بزرگ، با مقام معظم رهبری مخالفت کند، خدا از او نمی‌گذرد، اگر یقین نداشتم نمی‌گفتم.

خدایا تو شاهدی که چیزی می‌دانم و می‌گویم، جوانی باشد، پیری باشد، هرکس باشد با یک مشت افکار پوسیده و پاشیده که از صاحبان هواهای فاسد، هواهای نفسانی گاهی عرضه می‌شود، اگر کسی گوش به حرف کسی بدهد و خدای نکرده با این مرد بزرگ که امروز آبروی اسلام است، عزّ اسلام است، این فرزند حضرت زهرا (سلام الله علیها) بخواهد مخالفت کند، عاقبت بخیر نمی‌شود؛

حواستان باشد؛ یک چیزی می‌دانم و می‌گویم امروز از اوجب واجبات یکپارچگی و تأیید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است.
جوان‌ها یک وقت افکارتان را اینطرف و آنطرف نکنید. فقط حواستان به رهبر باشد، گوشتان به رهبر باشد. فلان کسی همچنین چیزی گفت، فلان روزنامه همچنین چیزی نوشت، گوش ندهید، گوشتان به رهبر باشد.

خدایا به حق زهرای مرضیه (سلام الله علیها) این رهبر را حفظ کن. خدایا ما را قدردانش قرار بده.

این را سربسته گفتم. گفت که "العاقل یکفیه الاشاره" یک چیزی را می‌دانم عرض می‌کنم، مدعی علم غیب نیستم. هیچی نیستم. یک کودک نادانم، ولی بفضل‌الله و کرمه که یک معیارهایی در دست دارم که بر مبنای آن می‌دانم کسی مخالفت با این مرد بکند و توبه هم نکند خدا او را نمی‌بخشد، مگر توبه کند.

یک عده با امام مخالفت کردند، امام را از دست دادند، هنوز دست بردار نیستند. مرحوم آیت‌الله العظمی آقای اراکی، شیخ‌الفقهاست، وقتی می‌رفت خدمت امام، دم در می‌ایستاد می‌گفت: "السلام علیک یابن‌ رسول‌الله بابی انت و امی" آنوقت وارد می‌شد. یک عده با این مرد مخالفت کردند، این را خدا ازشان گرفت. بس نشد. حالا یادگار آن مرد این بزرگوار است، ما دیگر چه داریم؟ امروز این ایران پرچمدار اسلام است، امروز این ایران مشعل دارد، مشعل ام‌القرا، رهبرش هم این مرد بزرگ است. اگر بخواهد کسی با این مرد مخالفت کند، با اسلام بازی کرده است و هرکس با شئون اسلام، با کیان اسلام، با حیثیت مسلمین بازی کند، خدا او را نمی‌بخشد.

برای شنیدن این سخنان، کلیک کیند.مربوط به موضوع :
برچسب ها :
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/٩/٢٩ | نظرات ()

کی این چشم فتنه رو ما در بیاریم ؟ قرار بذاریم بریم کار رو یکسره کنیم! امروز جمعه بعد از نماز چطوره ؟ یا علیمربوط به موضوع :
برچسب ها :
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/٩/٢٧ | نظرات ()

امت بیدار ، پای کار و انقلابی شاهرود امروز در حمایت از امام قلب ها و اثبات اینکه هر ایرانی در قلبش امام خود را زنده نگه داشته و پاسد اری از حریم حرمتش میکند در پاسخ به اشتباه بزرگ فتنه گران در هتاکی به حرمت امام انقلاب خشم خود را ابراز کرده و با سردادن فریاد مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر فتنه گر موضع خود را در برابر اینگونه رفتار های کودکانه و ابلهانه ی آشوب گران بیان کردند

امروز بیسجیان و امت حزب الله ، دانشجو و بازاری دانش آموز و طلبه همه با هم یکصدا در یک حرکت خود جوش و انقلابی در صحنه حاضر شدند و خشم انقلابی خود را بار دیگر به دشمنان نظام و انقلاب نشان دادند .

گوشه ای از حماسه خودجوش مردم شاهرود در ٢۴ آذر ماه ٨٨

 

 

 

 

 

 

 

حرب لمن حاربکم خامنه ای

سلم لمن سالمکم خامنه ایمربوط به موضوع :
برچسب ها : شاهرود, محکومیت
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/٩/٢٤ | نظرات ()

بسم رب الشهدا و الصدیقین

به شکرانه ی وجود اینچنین رهبر فرزانه ای اگر هر دمی هزار بار خداوند را شکر گفت باز هم کم است

دیدیم که در میان  فتنه ناکام ١۶ آذر امسال گاف بزرگی از سوی اهالی فتنه صورت گرفت که اختیار از کف دادن و با پاره کردن عکس امام و اهانت به مقام حضرت روح الله ماهیت کثیف ضد نظام خود را رو کردنند و در این میان بیانات روشنگرانه مقام عظمای ولایت در جمع طلاب که امروز ایراد فرمودند ملاک و معیار را ایشان مجددا قانون عنوان کردندو فرمودند کسانی که همه حیثیت شان از انقلاب است باید حساب خود را از معاندین نظام جدا کنند. و تکلیف شان را با دشمنان جمهوری اسلامی مشخص کنند.

بر ماست که به عنوان یک بسیجی مخلص و ولایی همواره گوش به فرمان رهبر عزیزمان باشیم و پیروی بی چون و چرای خود را از فرامین رهبری سرلوحه کارمان قرار دهیم .

ضمنا از کلیه عزیزانی که نظرات بی ادبانه اراذل و اوباش را ملاحظه می کنند عذر خواهی میکنم . سعی من بر این است که تا جایی که امکان دارد این نظرات رو پاک نکنم تا نمونه ای باشد از  میزان فهم و شعور پیروان موج فتنه ی سبز اموی.مربوط به موضوع :
برچسب ها :
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/٩/٢٢ | نظرات ()

عید غدیر مبارک

به کوری چشم سبزهای اموی که دوست داشتن ١۶ آذر بلوا درست کنن اما نتونستن !!

طعنه و خنده به اشعار و شعارم بزنید

                                                      تیر غم بر دل دیوانه و زارم بزنید

در حفاظت ز امیرم علی خامنه ای

                                                     میشوم میثم تمار به دارم بزنیدمربوط به موضوع :
برچسب ها :
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/٩/۱٦ | نظرات ()

هو الشهید

هفته بصیرت و ولایت آمده و مقام عظمای ولایت در جمع بسیجیان تاکید بر بصیرت می نمایند و این درحالیست که از کسری بصیرت بیشتر از کسری بودجه رنج می بریم و بصیرت هم بمانند کنسرو در سوپر مارکت ها به فروش نمی رسد و ظاهرا برای دست یازیدن به آن باید اندکی رنج متحمل شد.

بر همه واجب است که دنبال کسب بصیرت در رفتار و کردار بزرگان و سخنان و کتاب های بزرگان بگردیم و با تقویت بصیرت است که در کوران فتنه باد اعتقاداتت را در پشت خاکریز دشمن نخواهد انداخت

مشروح سخنان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای را بارها بخوانیدمربوط به موضوع :
برچسب ها : بصیرت
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/٩/٩ | نظرات ()

تولد

تولد تولدت مبارک

امروز جشن تولد سی سالگی بسیج را در شاهرود جشن گرفتیم

امروز بسیج عزیزمون سی ساله سد و کودک نوپای بسیج که در ایام دفاع مقدس متولد شده بود امروز رعنای سی ساله ای شده که اشداء علی الکفار و رحماء بینهم است

امروز بسیجی امروز سلاح علم و عمل را بر دست گرفته و جان برکف در صحنه های حیاتی انقلاب را نگه داشته و به نقطه اوج می‌رساند.

امروز بسیج در حالی سی سالگی اش را جشن میگیرد که بار دیگر در آزمایشی مهلک سربلند بیرون آمده.

امروز شجره طیبه بسیج امنیت و آرامش را برای امت اسلام و جمهوری اسلامی به ارمغان آورده و خواب خوش دشمنان رو از چشمان نحسشان ربوده است .

در این پست قصد نوشتن مطلب رو نداشتم و فقط میخواستم عکس هایی رو که از این جشن تولد با شکوه گرفتم رو بذارم اما حیفم اومد ٢ خط بالا رو ننویسم .

بسیج سی سالگی شاهرود

 

سردار سرتیپ دوم خضرائی معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه

امیر سرتیپ دوم آذریان فرماندهی محترم لشکر 58 ذوالفقار شاهرود 

 

 

 

    

یگانهای نمونه بسیج شهرستان شاهرود

بقیه عکسها رو اینجا ببینیدمربوط به موضوع :
برچسب ها : بسیج, شاهرود
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/٩/٥ | نظرات ()

در هفته گرانقدر بسیج همه  بلاگر های خودی بنابر وظیفه به تبیین ابعاد و کارکردهای بسیج خواهند پرداخت  و من هم به سبب تعلق خاطرم به این شجره طیبه به بیان کارکرد بسیج در فتنه خواهم پرداخت  .

در مطلب قبلی گفتم که بسیج و بسیجی هموار در سی سال که از عمر پربرکتش میگذر در کوران حوادث و میادین مختلف از عهده کار به بهترین نحو برآمده و کارنامه درخشانش از چشم دوست و دشمن پنهان نیست

بسیجی آنچنان در کسوت یک اسطوره درخشیده است که  دشمنان نظام و انقلاب خوب میدانند که باید نوک حملات خود را متوجه این شخصیت بزرک و خستگی ناپذیر نماید چه آنجا که در جنگ رسانه تمامی تلاش خود را در تخریب و تشکیک در فلسفه وجودی او بنماید و در درگیری های رو در رو که در حواث بعد از انتخابات اخیر شاهد آن بودیم حمله به بسیجی ها را در دستور کار خود قرار دادند و از هیچ تلاشی در صدمه زدن به بسیجی و هر آنچه که برآن اسم بسیج بود دریغ نکردند

باوجود این هجم وسیع از حملات بسیج در این فتنه اخیر با آگاهی کامل و آمادگی و هوشیاری با قدرت ایستاده و همچون همیشه چشم فتنه را کور کرده و دشمن را در دستیابی به اهداف شیطانی خود ناکام گذاشتمربوط به موضوع :
برچسب ها : بسیج
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/٩/۳ | نظرات ()

شهادت می دهم به وحدانیت خدا و از خدا می خواهم که مرا بر صراط مستقیم نلغزاند

 
بخت بیسیمچی اینگونه رقم خورد که قلم در موشک انداز سایبری بفرساید و این سقل پدافندی را ایجادکند!!


در اوج حملات بی امان دشمن  اندک بضاعتمان را هزینه خواهیم نمود و بر سبیل پدافند قدم خواهیم زد !! 

اول هفته مبارک بیسج را به تمامی میوه های شجره طیبه اش تبریک عرض می‌نماییم.

آنروز که امام عزیزمان فرمان تشکیل بسیج مستضعفین را دادند. مطمئن بودند که روزی شاخه های این شجره طیبه در آنچنان در دیدگان دشمنان فرو خواهد رفت که امروز بعد از سالها با آتش زدن پایگاه های بسیج عقده را تخلیه مینمایند.

تفضیل ماجرا را در پست های بعدی دنبال خواهیم کرد.مربوط به موضوع :
برچسب ها : بسیج
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/٩/۱ | نظرات ()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه