من این سطور را نگاشتم
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما

حامد متولد تهران در کار فرهنگی و آموزشی هستم از سال 78 همراه با قتنه 18 تیر فعالیت سایبری محیط مجازی (اینترنت) من اوج گرفت با یاهوو مسنجر شروع شد و سالهای بعدی در رومهای مسنجر های پالتاک و بیلوکس فعالیتهای اینجانب ادامه پیدا کرد تا سال 88که باز با فتنه این سال رونق بیشتری گرفت و به فعالیتهای وبلاگی کشیده شد
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
طراح قالب
ثامن تم
دیگر امکانات

مطالب اخیر وبگاه

بسم رب الزهرا

دیشب که هنوز مذاکرات اتمی انجام نشده بود ، ابلهی میگفت در این مذاکره هم جلیلی مانند مذاکره کنندگان قبلی امتیازاتی را به قدرت های غربی خواهد داد  و باز هم مرا خواهند فروخت .

امروز از آن بیچاره خبری ندارم  اما آنچه در تیتر خبرگزاری ها میگویند مطلب دیگری است

خداوند متعال را شاکریم بعد از سالها بر راس هیات مذاکره کننده اتمی ما فردی قرار گرفت که اهل سازش نبود و مانند ابوموسی ها ی قبلی (حسن روحانی، سیروس ناصری و حسین موسویان ) با توافق با معاویه صفتان به ضرر منافع ملی ملت ایران عمل نکرد.

برای گروه ۵+١ عادت شده بود که هرگاه با ایران بر سر مسائل هسته ای به مذاکره بنشینند راضی و خشنود از پای میز مذاکره برخواسته و با تحمیل اراده ی خود به اشعری مورد نظر سالی و شاید دهه ای برنامه ی هسته ای ما را به عقب انداخته باشند  لاکن این بار با شکست سختی که از مواضع سرسختانه ی دکتر سعید جلیلی خوردند با آغاز یک جنگ روانی سعی در ناکارآمد جلوه دادن مذاکرات با حضور جلیلی کردند که البته  این موضوع خود جای سوال دارد که آیا تا کنون این گروه ۵+١ بودند که مقام ارشد مذاکره کننده را برای ما تعیین می کردند که امروز هم به همان خیال سعی در برکناری جلیلی از این مقام دارند ؟

جواب این سوال در واکنش های مطبوعاتی اعضای این گروه کاملا واضح و روشن است .

ظاهرا در زمان تصدی گری آقایان اصلاحات و عناصر لیبرال مسلک درون دولت دوم خرداد حکم آنچه که آنها می فرمودند بوده که امروز هم از ما توقع دارند که به دلخواه آنها این مقام ارشد مذاکره کننده را بر کنار کنیم و لابد شخص پیشنهادی آنها را برای تصدی گری این مسئولیت در نظر بگیریم  .

اما براستی دشمنان ما یا به عبارت دقیق تر اعضای گروه ۵+١ بداند که امروز این ملت ایران است که سربلند از فقته ی ٨٨ بیرون آمده و بر قله های اقدار ایستاده و با صدای بلتد بر فریاد ما میتوانیم را به گوش جهانیان رسانده است .

به امید اقتدار و سربلندی روز افزون ایران اسلامی

التماس دعا بیسیم چیمربوط به موضوع :
برچسب ها : جلیلی, مذاکره
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸٩/۸/۱۱ | نظرات ()

بسم رب الزهرا

همش دلم میخواست این روز ها در شر مقدس قم باشم !

همش دلم میخواست من هم هم نوا شوم با امت حزب الله قم که  میگفتند آقا جان خوش آمدی .

قدوم مبارک حضرت ولی امر مسلیمن امام خامنه ای (مدظله) به قم و بیانات معظم له در جمع اقشار مختلف بیانگر این واقعیت است که این ردای ولایت فقیه در این روزگار برازنده ی وجود مبارک سید علی حسینی خامنه ای (جانم فدایش ) هست و بس .

دوستانی مرا مورد عتاب خود قرار می دهند که در بکار بردن الفاظ و القاب در مورد حضرت آقا افراط می کنی 

میگویم چرا ما باید ابراز عشق و علاقه ی مان را در مورد رهبری این چنین عظیم  الشان پنهان کنیم که مبادا کسی بدش بیاید و مبادا که کسانی بفهمند که ما فدایی ولایت هستیم ؟

در آن سوی این آوردگاه حق و باطل سربازان خیمه باطل آنچنان ابراز شیفتگی بر اربابان باطل و گمراه خود می کنند که هر شنونده ای را به وجد می آورد و ما در این سنگر حق نشسته ایم و در زمین خود شرممان می آید که  ولی مان را آقا و امام خطاب کنیم .

ما رهبرمان را دوست داریم و تا جان به فرمانش فدا خواهیم کرد.مربوط به موضوع :
برچسب ها : رهبر, آقا, امام, قم
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸٩/۸/۳ | نظرات ()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه