من این سطور را نگاشتم
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما

حامد متولد تهران در کار فرهنگی و آموزشی هستم از سال 78 همراه با قتنه 18 تیر فعالیت سایبری محیط مجازی (اینترنت) من اوج گرفت با یاهوو مسنجر شروع شد و سالهای بعدی در رومهای مسنجر های پالتاک و بیلوکس فعالیتهای اینجانب ادامه پیدا کرد تا سال 88که باز با فتنه این سال رونق بیشتری گرفت و به فعالیتهای وبلاگی کشیده شد
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
طراح قالب
ثامن تم
دیگر امکانات

مطالب اخیر وبگاه

بسم رب الشهدا و الصدیقین

به شکرانه ی وجود اینچنین رهبر فرزانه ای اگر هر دمی هزار بار خداوند را شکر گفت باز هم کم است

دیدیم که در میان  فتنه ناکام ١۶ آذر امسال گاف بزرگی از سوی اهالی فتنه صورت گرفت که اختیار از کف دادن و با پاره کردن عکس امام و اهانت به مقام حضرت روح الله ماهیت کثیف ضد نظام خود را رو کردنند و در این میان بیانات روشنگرانه مقام عظمای ولایت در جمع طلاب که امروز ایراد فرمودند ملاک و معیار را ایشان مجددا قانون عنوان کردندو فرمودند کسانی که همه حیثیت شان از انقلاب است باید حساب خود را از معاندین نظام جدا کنند. و تکلیف شان را با دشمنان جمهوری اسلامی مشخص کنند.

بر ماست که به عنوان یک بسیجی مخلص و ولایی همواره گوش به فرمان رهبر عزیزمان باشیم و پیروی بی چون و چرای خود را از فرامین رهبری سرلوحه کارمان قرار دهیم .

ضمنا از کلیه عزیزانی که نظرات بی ادبانه اراذل و اوباش را ملاحظه می کنند عذر خواهی میکنم . سعی من بر این است که تا جایی که امکان دارد این نظرات رو پاک نکنم تا نمونه ای باشد از  میزان فهم و شعور پیروان موج فتنه ی سبز اموی.مربوط به موضوع :
برچسب ها :
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/٩/٢٢ | نظرات ()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه