من این سطور را نگاشتم
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما

حامد متولد تهران در کار فرهنگی و آموزشی هستم از سال 78 همراه با قتنه 18 تیر فعالیت سایبری محیط مجازی (اینترنت) من اوج گرفت با یاهوو مسنجر شروع شد و سالهای بعدی در رومهای مسنجر های پالتاک و بیلوکس فعالیتهای اینجانب ادامه پیدا کرد تا سال 88که باز با فتنه این سال رونق بیشتری گرفت و به فعالیتهای وبلاگی کشیده شد
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
طراح قالب
ثامن تم
دیگر امکانات

مطالب اخیر وبگاه

بسم رب الزهرا

انا ا.. و انا الیه راجعون

یا صاحب الزمان(عج) شرمنده ایم .

شرمنده ایم که در پایتخت شیعه فرزندان خلف ابوسفیان بار دیگر سر برآورده اند. و بر پستی رزائل اخلاقی نیاکان خویش تکیه زده و میراث یزیدیان (لعنهم ا..) را فریاد زدند و با هلهله و سوت و کف تعبیر یوم تبرکت به بنو امیه را رقم زدند .

سرکشی و سرمستی فتنه گران ساختارشکن در هتک حرمت  روز عاشورا، روزی  که ارض و سما بر مصیبت ابا عبدا... الحسین(ع) خون میگریند . اثبات کرد که سر جنگ با دین خدا و امام معصوم دارند و اینجا دیگر بحث سیاست و انتخابات و سران نظام مطرح نیست .

زنگیان مست به دستور آکله الکباد بار دیگر به قصد در آوردن جگر حمزه به میدان آمدند و در وفای به عهدی که با شمر(لعنه ا..) بسته بودند روز عاشورا فرزندان حسین(ع) را که در سوگ پدر عزادار بودند . با سنگ و چوب و قمه مورد حمله قرار دادند و عصر عاشورا را دوباره زنده کردند . خیمه های عزای حسین(ع) را به نیت تجدید میثاق با عبید الله ابن زیاد(لعنه ا..) به آتش کشیدند و سقاخانه ی علمدار را تخریب کردند تا روح نجس حکیم ابن طفیل(لعنه ا..) را شاد کنند. و دیگر یزید(لعنه ا..) در آتش دوزخ با یاران سال 61 خود تنها نیست چراکه یزیدیان سال 1431 شتابان به سوی او می آیند.

امروز سومین روزی است که به سبب این هتک حرمت در خیابان های شهر لبیک یا حسین میگوییم .

لبیک یا حسین میگوییم و فریاد خواهیم زد یا امام زمان اگر مشتی موجودات خبیث و درنده خو بر حفظ حراست از لجن زار بنی امیه میکوشند ما همواره  بر دهان آنها خواهیم کوفت و با خشم و غضب عباسی از آنها برائت میجوییم .

یا صاحب الزمان(عج) نمیگذاریم رهبرمان این فرزند زهرای مرضیه (س)، مقام عظمای ولایت  حضرت آیت ا...العظمی خامنه ای (روحی فداه) بی یار و یاور بماند.

ما نخواهیم گذاشت غم بر دل رهبر فزون شود و آثار انکسار در وجه آقا دیده گردد.

همه یکصدا فریاد خواهیم زد

ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند

سلم لمن سالمکم خامنه ای حرب لمن حاربکم خامنه ای .

خشم امت حزب ا.. از سکوت خواص کمتر از عاملان این فتنه نحس اموی نیست . خواصی که با سکوت خود مهر تایید بر اینگونه اعمال ننگین می زنند و حتی به خود این اجازه را میدهند که با دادن بیانیه های دوگانه از اینگونه اقدامات شرم آور حمایت نیز بکنند .

در این میان حساب سران سبز لجنی ، موسوی و خاتمی و کروبی  جداست و  امید داریم در پاسخ به سازماندهی این  حرمت شکنی ها قوه قضائیه حکم درخوری برای نامبردگان تدارک دیده باشد.

بار دیگر همه با هم فریاد میزنیم .

رهبر اگر فرمان دهد   غسل شهادت میکنیم .مربوط به موضوع :
برچسب ها :
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/۱٠/٩ | نظرات ()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه