من این سطور را نگاشتم
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما

حامد متولد تهران در کار فرهنگی و آموزشی هستم از سال 78 همراه با قتنه 18 تیر فعالیت سایبری محیط مجازی (اینترنت) من اوج گرفت با یاهوو مسنجر شروع شد و سالهای بعدی در رومهای مسنجر های پالتاک و بیلوکس فعالیتهای اینجانب ادامه پیدا کرد تا سال 88که باز با فتنه این سال رونق بیشتری گرفت و به فعالیتهای وبلاگی کشیده شد
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
طراح قالب
ثامن تم
دیگر امکانات

مطالب اخیر وبگاه

بسم رب الزهرا

این روز ها سمفونی پشمانی توسط کسانی اجرا میشود که طی چند ماه اخیر دائم در حال کوبیدن بر طبل فتنه بودند . 

فتنه ای که باعث شد دشمنان نا امید و افسرده انقلاب امیدوارانه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی  شاخ و شانه بکشند و دندان های به خون آغشته خود را به رخ ملت شریف ایران بکشند.

فتنه ای که با آتش آن یخ ضد انقلاب لب گور لس آنجلسی هم بازشد و هخای موهوم هم دوباره پیدایش شد .

فتنه ای که در پی آن رئیس جمهور لچک به سر فراری را  هم به خیلات واهی خود بازگرداند و ادعای مزحک رئیس جمهوری را مجددا تکرار کرد .

فتنه ای که اریکه ای شد برای روشن فکر نماهای ضد دین تا افکار ابلهانه ی شان را بر فراز آن فریاد زنند و صد  البته فتنه ای که در کشاکش آن مرد از نامرد مشخص شد و زالو صفتان بیحیا که بر بدنه این انقلاب چسبیده و مشغول ارتزاق بودند از آن کنده شده توسط ملت دور انداخته شوند .

امروز آنها که تا قبل از 9 دی و آن حماسه بیمانند ملت ایران برای رفتن به زباله دان تاریخ و دشمنی با آرمان های انقلاب که از مهمترین آنها اصل ولایت فقیه است اگوی سبقت را از دیگر همپالگی های خود می ربودند و برای نوکری و خوش خدمتی برای دشمنان انقلاب دست به انجام هر حرکتی و نوشتن هر بیانیه ای میزدند،با وقاحت تمام عذرخواهی و ابراز ندامت  می کنند .

گویی آنها از بزرگواری و بخشندگی ملت بخوبی آگاهند و عذرخواهی را وسیله ای برای ادامه ی حیات بیشتر خود در میان ملت میدانند و امیدوارند که بار دیگر مردم به آنها اجازه فرصت طلبی و دشمنی دهند.

اما با صدای رسا و محکم میگوییم تا شما فرصت طلبان بی حیا تقاص بیحرمتی و ساختارشکتی های خود در جریان این فتنه را ندهید ملت شما را نخواهند بخشید و اگر گمان میکنید مردم بیخبرند بدانید که سخت در اشتباهید و خوب میدانیم شما  قوم گمراه، جز عداوت مشغله ای  و جز بر اندازی نظام هدفی در سر ندارید.



مربوط به موضوع :
برچسب ها :
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/۱٠/٢٩ | نظرات ()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه