من این سطور را نگاشتم
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما

حامد متولد تهران در کار فرهنگی و آموزشی هستم از سال 78 همراه با قتنه 18 تیر فعالیت سایبری محیط مجازی (اینترنت) من اوج گرفت با یاهوو مسنجر شروع شد و سالهای بعدی در رومهای مسنجر های پالتاک و بیلوکس فعالیتهای اینجانب ادامه پیدا کرد تا سال 88که باز با فتنه این سال رونق بیشتری گرفت و به فعالیتهای وبلاگی کشیده شد
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
طراح قالب
ثامن تم
دیگر امکانات

مطالب اخیر وبگاه

بسم رب الزهرا

الله اکبر       جانم فدای رهبر

اول: ٢٢بهمن امسال و تودهنی بزرگ ملت ایران را به آمریکا ، انگلیس و سران فتنه سبز تسلیت میگویم و باشد که ملت ایران جشن بعدی را بر سر جنازه متعفن استکبار و ایادی ابلهش برگزار کند . ان شاء الله .

دوم : ناو شکن جماران هم با فرمان ولایی فرماندهی معظم کل قوا، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (جانم فداش ) به ناوگان همیشه پیروز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی اضافه شد که آن هم به نوبه ی خود ذلت و خواری را برای دشمنان نظام به بار آورده و عظمت و اقتدار را برای ملت غیور ایران به ارمغان  آورده است .

امروز هر ایرانی در هر کجای این کره خاکی نفس میکشد بر خود می بالد که ایرانی آباد ،‌مقتدر و آزاد داریم و حسرت هر انسانی را برای ایرانی بودن ابدی خواهد بود.

امروز ایران اسلامی بار دیگر شاهد حماسه ای از جنس فتح المبین و طریق القدس و ٩ دی است .

حماسه ای که خلق آن توسط ایرانی بر قله های افتخار ثبت شد و تاریخ ایران بر این روزگار پر افتخار خواهد بالید .

و امروز ملت ایران سربلند و پیروز با نمره ممتاز از امتحانی فارغ شدند که در آن خواصی که داعیه ی انقلاب و اسلام را داشتند در آن مردود شدند.

بعض خواص در فتنه ای که سر گذشت آنچنان زاویه ای از انقلاب ملت ایران گرفتند که در موقعیت های مختلف نه تنها از مردم جدا نشدند بلکه آشکارا در صف دشمنان درنده خوی ملت قرار گرفتند و با ژست های روشن فکری و غربی خود دین مبین اسلام  را دین خشونت و اصل مترقی ولایت فقیه را دیکتاتوری خواندند. 

پرواضح است که  توده های ملت با بصیرت ایران اسلام را آئین خود و ولی فقیه را رهبر تام الاختیار خود می داندن و همگان بر این عقیده استوارند که مقام عظمای ولایت(دام ظله) در گرداب حوادث اخیر و فضای غبار آلود فتنه سکان دار حقیقی این نظام بودند و توانستند با درایت و فراست خویش این سفینه را به ساحل نجات برسانند .

آقا جان امروز با صدای بلند و رسا میگوییم . همواره بر طبل رسوایی دشمنان نظام خواهیم کوفت و بر هیچ احدی حتی سردار و استوانه نظام هم اگر باشد اجازه نخواهیم داد قانون اساسی و ولایت فقیه را نادیده گرفته و با ارائه نظریه های موهوم و کمسیون های بی اساس راه را برای بازگشت سران فتنه به صحنه سیاسی کشور باز کنند .

رجوع شود به سرمقاله کیهان ١/١٢/٨٨ نوشته حسین شریعتمداری

 نهضت ادامه دارد ....مربوط به موضوع :
برچسب ها : بصیرت
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸۸/۱٢/۱ | نظرات ()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه