من این سطور را نگاشتم
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما

حامد متولد تهران در کار فرهنگی و آموزشی هستم از سال 78 همراه با قتنه 18 تیر فعالیت سایبری محیط مجازی (اینترنت) من اوج گرفت با یاهوو مسنجر شروع شد و سالهای بعدی در رومهای مسنجر های پالتاک و بیلوکس فعالیتهای اینجانب ادامه پیدا کرد تا سال 88که باز با فتنه این سال رونق بیشتری گرفت و به فعالیتهای وبلاگی کشیده شد
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
طراح قالب
ثامن تم
دیگر امکانات

مطالب اخیر وبگاه

بسم رب الزهرا

حمله به حریم ولایت در سال ٨٨ آنچنان سهمگین بود که ترکش های آن بچه حزب اللهی ها و فدائیان ولایت با زخمی کرد و سوز آن ترکش ها تا وقتی که نفس میکشیم احساس می شود .

سال ٨٨ سالی بود که در آن آنچه که ما آنرا مقدسات میشناختیم همه مورد شدید ترین هتاکی ها قرار گرفت و دشمن برای تست آستانه ی تحریک ملت انقلابی ما آگاهانه دست به هر اقدامی زد.

اقداماتی که با واکنش سریع مردم و کند بعض خواص که امروز دیگر آنها را خواص مطرود میشناسیم مواجه شد .

در این مهلکه آنهایی خلف صالح اسلاف شهیدشان بودند در سنگر ولایت فقیه قرص و محکم جنگیدند و خاکریز مقابل ولایت را با تمام وجودشان بالا بردند . و در دفاع از مبانی انقلاب و اصل ولایت فقیه مردانه جنگیدند.

در سال ٨٩ امت حزب الله با دستمایه قرار دادن امر رهبر به کار مضاعف و همت مضاعف خواهیم پرداخت. و سنگر های فرهنگی را یکی پس از دیگری از دشمن خواهیم گرفت و و پیروز سربلند از آزمایش ٨٩ بیرون خواهیم آمد.مربوط به موضوع :
برچسب ها :
نویسنده بیسیم چی در ۱۳۸٩/۱/۱٠ | نظرات ()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه