من این سطور را نگاشتم
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما

حامد متولد تهران در کار فرهنگی و آموزشی هستم از سال 78 همراه با قتنه 18 تیر فعالیت سایبری محیط مجازی (اینترنت) من اوج گرفت با یاهوو مسنجر شروع شد و سالهای بعدی در رومهای مسنجر های پالتاک و بیلوکس فعالیتهای اینجانب ادامه پیدا کرد تا سال 88که باز با فتنه این سال رونق بیشتری گرفت و به فعالیتهای وبلاگی کشیده شد
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
طراح قالب
ثامن تم
دیگر امکانات

مطالب اخیر وبگاه

پاسخی برای تاریخ

بسم رب الزهرا

به نام خدای شهیدان و شهیدان خدایی

تقدیم به پیشگاه امام زمان مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه) و  رهبر مقتدر مظلوممان حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (روحی له الفداه) و تسلیت و عرض شرمساری محضر خانواده ی شهدا علی الخصوص خانواده ی شهدای هسته ای

این روزها برایم روزهای سختی است . چند روزی است احساس سردرد می کنم. به دنبال پاسخ سوالی هستم که این روزها خیلی ها از من و من از خیلی ها پرسیده ام. هرکس جوابی می دهد ولی این پاسخ های متفاوت تاریخ مصرف دارند و برای امروز این ماه یا حداکثر امسال هستند. اما من به دنبال پاسخی هستم برای تاریخ.

می گویم یا باید ما هم برای خودمان ویل دورانتی دست و پا کنیم و تاریخ دروغی بسازیم برای این چند ماه یا باید برای این سوال تاریخی که چرا توافقت نامه ی ژنو امضا شد ! پاسخی درست و دور از هرگونه تسامح و تساهل داشته باشیم .

بگذاریم اندکی عقب تر برویم. ماه های قبل از انتخابات!

مردم خسته و کلافه از درگیری های لفظی و عملی بین دولت و مجلس و بعضی وقت ها قوه قضائیه . در زیر هجمه ی سنگین شانتاژ رسانه ای غرب (ماهواره ها)  مبنی بر بدی اوضاع اقتصادی و تحریم ها و ... در گیر و دار حماسه ی سیاسی و یک انتخاب بودند که ناگهان فردی از راه رسید و خود را به عنوان تنها ناجی مملکت و مردم از این وضع مطرح کرد.

در این میان مقام معظم رهبری (مدظله) برای تبین ملاک ها و معیار های انتخاب در هر فرصتی بیانی و کلامی نقص، رسا ، روشن و شفاف داشتند و در لیست ملاک ها ایستادگی در برابر قدرت ها و قدخم نکردن در برابر تحریم های پوشالی غرب برجسته ترین آنها بود. تا اینکه در  بیاناتشان در دیدار اقشار مختلف مردم‌ از استان‌های مازندران، گیلان، گلستان و کهگیلویه و بویراحمد (۱۳۹۲/۰۲/۲۵ -) 

فرمودند :هر جائى که ما کم آوردیم، عقب ماندیم، شکست خوردیم، به خاطر غفلت از هدفهاى انقلاب اسلامى و هدفهاى اسلامى بوده است. کسانى سر کار بیایند که مصداق: «انّ الّذین قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا»اشند؛ اهل استقامت، اهل ایستادگى باشند؛ زرهى پولادین از یاد خدا و از توکل به خدا بر تن خودشان بپوشند و وارد میدان شوند. شعارها را نگاه کنید، ببیند شعارهائى که تعیین میکنند، چه جور شعارهائى است؟ متن کامل را از اینجا بخوانید

شعار ها و عملکرد های گذشته همه ی کاندیدا ها کاملا مشخص و مبین این بود که کدامشان با این معیار بیان صریح مقام معظم رهبری مطابقت دارند.

قدم به قدم ملت بر سر دوراهی چهار سال یا هشت سال سخت و در تحریم و فشار ابرقدرت ها اما ماندن بر سر  راه گفتمان انقلاب و چهار سال یا هشت سال با کم تر شدن تحریم ها و رفاه اقتصادی اما کوتاه آمدن و سازش از مواضع انقلابی و حقوق حقه ی مان راه دوم را برگزیدند به امید آنکه به قول رئیس جمهور محترم مان چرخ کارخانه ها بچرخد بهتر است تا چرخ سانترفیوژ های انرژی هسته ای مان بچرخد.  

اما با آغاز کار دولت راستگویان و اعتدالیون مردم بعد از گذشت 100 روز موعود با گزارشی مواجه شدند که نه گزارش عملکرد 100 روزه دولت 11 بود بلکه سراسر تملق و چابلوسی مجریان رسانه ی ملی از رئیس جمهوری بود که در تمام مدت برنامه انشایی را با موضوع چه بلایی دولت احمدی نژاد بر سر مملکت آورده است خواند.

این نیز بگذرد اما در این میان چیزی که بیشترین آزار را امروز ما از آن ناحیه می کشیم توافق نامه ای است موسوم به توافق ژنو .

اگر همان روز که مرد شماره یک مذاکرات هسته ای ما در سعدآباد آن قرارداد ننگین و شرم آور را امضا نمی کرد و بهترین روز کاری وزیر امور خارجه انگلیس را برایش رقم نمی زد نامش را به عنوان فردی که بدترین سازش با استکبار را در تاریخ انقلاب اسلامی ایران داشت در کتب تاریخ مدارس ثبت می کرد 29 خرداد 92 حداقل رای اولی های ما اسم او را روی برگه های رای شان نمی نوشتند و به صندوق ها نمی انداختند تا امروز شاهد امضای موافقت نامه ژنو توسط تیم مذاکره کننده هسته ای این دولت نمی بودیم . 

30 دی ماه به همان اندازه که 21 روز قبل یعنی 9 دی برایمان غرور آفرین و عزت بخش بود. مایه ی تحقیر و سرمشاری ملت ماست .

البته  قومی که  گفتمان انقلاب اسلامی اش . خون شهدایش و رهنمود های رهبر فرزانه اش را ندیده انگارد و بی مهابا بر سر همه چیز اهل معامله شود حتی همان ها که گفتم باید منتظر روزهای ننگین تر از این هم باشد.

و این بند آخر آن پاسخی است که ما باید به تاریخ بدهیم !

اگر با خواندن این سطور به کسی بر بخورد جز امت حزب الله به من ربطی ندارد. از همین جا با صدای بلند ابراز می کنم که در این میان کسی جز خود ما مقصر نیستیم .

نقل از بیسیم چیمربوط به موضوع :
نویسنده بیسیم چی در ۱۳٩٢/۱۱/٤ | نظرات ()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه